SALDO Pénzügyi Tanácsadó és Informatikai Zrt.

Belső ellenőr

A tízszeres Magyar Brands díjas SALDO Zrt. Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói, informatikai és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben.

 Ajánlatunk:
• Versenyképes javadalmazás: havi fix alapbér + mozgóbér + cafeteria juttatás
• Nagy hagyományokkal rendelkező, független csapat tagjává válhat
• A feladatait nagy önállósággal, felelősséggel végzi majd
• Minden feladathoz biztosítunk szakértő támogatást
• Tovább képezheti magát a SALDO által szervezett képzéseken
• Lehetőség saját képzéseken és konferenciákon való részvételre
Feltöltve: 2020. június. 25.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest XIII.

Cégnév:

Kategória:

Adótanácsadó

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

3-5 év gyakorlat
Leírás
Belső ellenőrzési tevékenység ellátása:
a belső ellenőrzési kézikönyv elkészítése, felülvizsgálata
• a belső ellenőrzési alapszabály elkészítése
• kockázatelemzéssel alátámasztott stratégiai és éves ellenőrzési tervek összeállítása, végrehajtása;
• éves ellenőrzési terv szerinti vizsgálatok tervezése, végrehajtása, jelentések készítése
• számviteli és gazdálkodáshoz szükséges szabályzatok készítése
Elvárt szakmai képzettség
• szakirányú felsőfokú - így különösen közgazdasági, pénzügyi vagy jogi – végzettség
• legalább 3 éves költségvetési szervnél szerzett szakmai tapasztalat
• a belső ellenőrzésre vonatkozó nemzetközi (IIA) standardok ismerete
• megfelelés a 22/2019. (XII.23.) PM rendeletben foglalt szakmai követelményeknek
• büntetlen előélet, a belső ellenőrzés körébe tartozó tevékenység vonatkozásában foglalkozástól eltiltás hatálya alatt nem áll, a tevékenységgel nem összeférhetetlen
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat