SZULTZER Kft

Junior Könyvelő

XI. kerület zöldövezetében elhelyezkedő, nemzetközi partnerekkel is rendelkező könyvvizsgáló, adótanácsadó és könyvelő irodánkba keresünk teljes munkaidős foglalkoztatással, gyakorlattal rendelkező munkatársat. Irodánk több évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, fiatalos csapatunk meghaladja a 10 főt.

Tulajdonságok

Helység:

Budapest XI.

Cégnév:

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

1-3 év gyakorlat
Leírás

Fő feladataid lennének/Fő feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Bank és pénztár rögzítése
  • Bevallásokkal kapcsolatos munkák elvégzése
  • Bérszámfejtéshez adatok előkészítése, és bérszámfejtés
  • Havi jelentések összeállítása (partnerek felé, kötelezően előírt)
  • Statisztikák készítése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése, havi és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • Beszámoló és kapcsolódó anyagok összeállítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Könyvvizsgáló munkájának támogatása
Elvárt szakmai képzettség

Téged keresünk, ha rendelkezel legalább az alábbiakkal/Elvárásaink:

  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes és internetes ismeretek
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Motiváció a szakmai fejlődés

Jó, ha ezekkel is rendelkezel/Preferenciák:
  • Angol és/vagy német nyelv legalább középfokú ismerete (aktív nyelvtudás)
  • Pénzügy-számvitel szakon belül számvitel szakirányú végzettség
  • Pénzügyi és Számviteli Főiskolán szerzett diploma
  • Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • Plusz egy idegen nyelv legalább középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Könyvelői munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat (nem feltétel!, lelkes és ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés