Fővárosi Törvényszék Gazdasági Hivatal

könyvelő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 • a mérlegképes könyvelői szakképesítés államháztartási szakiránya,
 • Forrás SQL ismerete.

Amit kínálunk:
 • stabil háttér,
 • felelősségteljes munka, kihívást jelentő feladatok,
 • fejlődési lehetőség, önképzésben, tréningeken való részvétel támogatása.

A kinevezéshez szükséges feltételek:
 • magyar állampolgárság, • cselekvőképesség,
 • hatósági erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására [Iasz. 11. § (4) bek.].

 A jelentkezéshez csatolni kell:
 • részletes fényképes szakmai önéletrajzot, amely tartalmazza az eddigi munkaviszonyai, szolgálati és egyéb jogviszonyai pontos megnevezését, valamint időtartamát (év, hó, nap),
 • motivációs levelet, amely tartalmazza a hasonló területen szerzett eddigi tapasztalatait.

 Bérezés: az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény szerint.

 A jelentkezés határideje: 2020. június 29.

 Alkalmazási forma: a kiválasztott munkatárssal a Fővárosi Törvényszék – próbaidő egyidejű kikötésével – határozott időre szóló kinevezéssel igazságügyi alkalmazotti szolgálati jogviszonyt létesít, amely határozatlan időre módosítható.

Jelentkezés módja: Elektronikus úton, részletes szakmai önéletrajzzal a ftgazdalkodas@fovarosit.birosag.hu e-mail címen keresztül.

Kérjük az e-mail tárgyában a következőt feltüntetni: „könyvelő”.
Feltöltve: 2020. május. 27.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest

Cégnév:

Kategória:

Államháztartási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

3-5 év gyakorlat
Leírás

Főbb feladatok:

 • végrehajtja a banki és főkönyvi vegyes könyveléseket,
 • ellátja az analitikus feladások főkönyvi felügyeletét, ellenőrzését,
 • érvényesíti és utalványozza a szállítói számlákat,
 • kontírozza, könyveli és nyilvántartja az előirányzat változásokat,
 • kontírozza, könyveli a kötelezettségvállalást,
 • elvégzi az előirányzatok és azok teljesítésének egyeztetését a MÁK-kal,
 • egyeztetést folytat az analitikus nyilvántartókkal,
 • közreműködik a különféle adatszolgáltatások, beszámolók összeállításában
Elvárt szakmai képzettség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •  szakirányú felsőfokú végzettség,
  •  mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  •  rendszerszemlélet, jó elemzési képesség, stratégiai látásmód,
  •  jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  •  proaktivitás, nagyfokú önállóság, • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • a releváns jogszabályok ismerete és alkalmazása,
  • büntetlen előélet.