Ázsió Zrt

Könyvelő/bérszámfejtő

Könyvelő/bérszámfejtő kollégát keresünk.

Feltöltve: 2020. Nov. 19.
Tulajdonságok

Helység:

Nyíregyháza

Cégnév:

Ázsió Zrt

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

1-3 év gyakorlat
Leírás

• Teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése);

 • KSH adatszolgáltatás;
 • Valamennyi adóbevallás elkészítése és beküldése a NAV-nak;
 • Adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések;
 • Év végi bevallások elkészítése;
 • Beszámoló készítésében való részvétel;
 • Könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak;
 • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
 • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
 • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal
Elvárt szakmai képzettség

• Bérszámfejtőként szerzett tapasztalat;

 • Könyvelőként szerzett tapasztalat;
 • Munkajogi, bér és tb jogszabályok aktuális ismerete;
 • Számviteli és adójogszabályok aktuális ismerete;
 • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
 • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
 • Önállóság, rugalmasság.