Euromedic International Kft.

Mérlegképes könyvelő

Budapesti székhelyű, gyógyszer-, orvos szakmai anyagokkal, egészségügyi gépekkel, berendezésekkel foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű cégcsoport
 K ö n y v e l ő
 munkatársat keres, júniusi kezdéssel.
Feltöltve: 2020. május. 22.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest V.

Cégnév:

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Angol

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

Leírás
Feladatok
 • Magyar jogszabályok szerinti, teljes körű könyvelési feladatok elvégzése
 • Elemzések, statisztikák, kimutatások készítése
 • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése, ellenőrzése
• Adatszolgáltatások készítése és küldése • Havi/éves zárási feladatok elvégzése
 • Könyvvizsgálatban való hatékony részvétel
 • Havi bérfeladás könyvelése
Elvárt szakmai képzettség
Elvárások
• Felsőfokú szakirányú végzettség (PSZF előny)
• Mérlegképes könyvelői végzettség
 • Min. 3 év teljes körű könyvelési területen szerzett tapasztalat
• Számvitellel és adózással kapcsolatos törvények ismerete
 • Excel táblázatkezelő magabiztos ismerete
• Pontos, precíz munkavégzés
 • Határidő érzékenység
• Képesség mind az önálló, mind a csoport munkára • Jó problémamegoldó készség