HÍD Adószakértő és Pénzügyi Tanácsadó Zrt.

Mérlegképes könyvelő

Mérlegképes könyvelőként állást keresel?

Csatlakozz hozzánk!

 Kik vagyunk?

Összetett megoldásokat és prémium szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleinknek adózási, számviteli és jogi területen a működés napi szintű támogatásától kezdve a stratégiai tanácsadásig. Munkatársaink évtizedes szakmai tapasztalatával széles körű és megbízható tudást biztosítunk. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően értékes hazai és nemzetközi tapasztalatokkal rendelkezünk a közép- és nagyvállalati szektorban egyaránt. Látogass el a weboldalunkra / www.hidadoszakerto.hu / és ismerj meg minket!

 Kit keresünk?

 Ha mérlegképes könyvelő vagy és szeretnél egy most épülő, lendületes és remek hangulatú szakmai csapat tagjaként dolgozni, akkor keress minket bátran! Értékes munkádért cserébe versenyképes fizetést, szakmai kihívásokat, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget, rugalmas munkaidőt, profi adószakmai és jogi háttértámogatást és modern irodai környezetet kínálunk neked. Örülünk, ha rendelkezel munkatapasztalattal és jól beszélsz angolul vagy németül, de ha pályakezdő vagy, az sem akadály!

 Ha magadra ismertél, ne habozz tovább, lépj kapcsolatba velünk!
Feltöltve: 2020. Nov. 23.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest XIII.

Cégnév:

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Angol

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

Pályakezdő
Leírás

Könyvelési feladatok teljes körűen.

Elvárt szakmai képzettség

Mérlegképes könyvelői képesítés