E-GOODWILL Kft.

Mérlegképes könyvelő

Budapest, II. ker. Hűvösvölgyben lévő könyvelőirodába keresünk teljes munkaidős min. 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, mérlegképes végzettséggel bíró, munkatársat könyvelői munkakörbe.

Feltöltve: 2022. May. 02.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest II.

Cégnév:

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

3-5 év gyakorlat
Leírás

Feladatok:

• Teljes körű önálló könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár).

• Éves beszámolók elkészítésében való részvétel.

• Egyeztetési munkálatok elvégzése.

Elvárt szakmai képzettség

Amit kérünk:

• Könyvelői végzettség, vagy

• Diplomás számviteli/pénzügyi végzettség.

• Precíz, lelkiismeretes, szorgalmas munkavégzés, szakmaszeretet.

• Jó problémamegoldó képesség.

• Rugalmasság.

• Jó priorizálási készség.

• Nyitott személyiség.

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőséget,

• Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget, (Speciális ügyfélkör könyvelése)

• Jól felszerelt családias hangulatú munkahelyet és kellemes környezetet.

• Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál.

• Jó csapat, kiváló munkakörülmények.

Jelentkezéseket az egoodwillkft@gmail.com email címen fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény feltüntetésével várom.