CBRE Kft.

Pénzügyi munkatárs

Nemzetközi ingatlantanácsadó- és üzemeltető cégünk Property Management üzletágába keresünk Pénzügyi munkatárs munkatársat!

Feltöltve: 2020. Dec. 17.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest V.

Cégnév:

CBRE Kft.

Kategória:

Pénzügyi ügyintéző

Szükséges nyelvtudás:

Angol

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

1-3 év gyakorlat
Leírás

Ingatlankönyvelőként elsősorban Ön felelős az ingatlan-portfólió pénzügyi nyilvántartásának általános integritásáért, vezető munkatársak koordinálásával.

Feladatok:
Az ingatlanokkal kapcsolatos általános pénzügyi kérdések iránti felelősség. A vezetők utasításainak követése egyéb kérdések esetén, biztosítva az ingatlanok zavartalan működését
Új bérleti szerződések és módosítások megismerése, bérleti kivonatok létrehozása és az adatok beillesztése a szükséges rendszerekbe. Megfelelő és naprakész adatbázis vezetése a bérlőkről és az egységekről
Időszakos és egyéb eseti számlázás
Biztosítja, hogy minden bérlő rendelkezzen a bérleti szerződésben előírt megfelelő betéttel vagy bankgaranciával.  Díjak bérleti szerződések szerinti indexálása
TO-adatok gyűjtése a bérlőktől  Bejövő szállító számlák jóváhagyási folyamatának indítása
A számlák kifizetésének folyamatos ellenőrzése, határidő betartásának felügyelete. Bankszámlakivonatok nyilvántartása. Banki átutalása előkészítése.
Property Manager kollégák támogatása az adósságok behajtásában. Szükség esetén emlékeztető levelek küldése a bérlőknek
Jelentések, bérleti, beszedési és adósságjelentések készítése, adatok hitelességének ellenőrzése
Együttműködés a belső és külső ellenőrző munkatársakkal, szervekkel
Vezetők és ügyfelek által kért egyéb feladatok végrehajtása
Elvárt szakmai képzettség
2-3 éves ingatlanpénzügyi tapasztalat vagy főiskolai végzettség pénzügy területen
Széles know-how a magyar számlázási szabályok területén
Erős munkatudás Excel, Microsoft Outlook, Word programokban
Kiváló írásbeli és verbális kommunikációs készség
Középfokú angol nyelvtudás
Pénzügyi jelentések elemzésében és összeállításában tapasztalat
Pontos, precíz, erős időgazdálkodási készséggel
Csapatjátékos hozzállás
Monoton munkatűrés
Módszertani megközelítés és problémamegoldó készség