PKF Könyvvizsgáló Kft.

Senior auditor

Amit nyújtunk:

  • stabilitás és a hosszútávú könyvvizsgálói karrier;
  • nemzetközi háttér, mégis családias munkahely;
  • rugalmas munkaszervezés, home office;
  • változatos ügyfélkör, érdekes könyvvizsgálati projektek;
  • IFRS könyvvizsgálatokban való részvétel;
  • angol nyelvű oktatás és gyakorlati alkalmazási lehetőség;
  • könyvvizsgálatot támogató szoftverek rendelkezésre állása;
  • tapasztalt, támogató szellemű csapat;
  • egyénre szabott képzés, szakmai fejlődés támogatása;
  • versenyképes juttatási csomag.
Feltöltve: 2020. június. 10.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest II.

Cégnév:

Kategória:

Okleveles könyvvizsgáló

Szükséges nyelvtudás:

Angol

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

3-5 év gyakorlat
Leírás

A senior auditor feladatai:

  • a könyvvizsgálati munka megtervezésében való aktív részvétel;
  • a könyvvizsgálati program által előírt eljárások végrehajtásához szükséges munkaszervezés és a szükséges dokumentáció bekérése az ügyféltől, azok beérkezésének nyomon követése;
  • könyvvizsgálati feladatok delegálása, juniorok irányítása, ellenőrzése;
  • a határidők és az egyes munkákra szánt időkeretek betartásának figyelése;
  • a senior szintű tapasztalatnak megfelelő könyvvizsgálati eljárások végrehajtása (elemző eljárások, ügyfélrendszerek és kontrollok vizsgálata, jelentős számviteli területek vizsgálata, speciális számviteli kérdéseknek történő utánajárás);
  • az elvégzett munka összefoglalása, a megállapítások, a feltárt hibák, nyitott kérdések, észrevételek dokumentálása a könyvvizsgálati szoftverben;
  • a felettesek felé történő rendszeres tájékoztatás a könyvvizsgálati munka státuszáról, a menetközben felmerült kérdésekről;
  • egyéb speciális projektekben való részvétel (átvilágítások, átalakulások, konszolidáció, EU támogatások auditja, IFRS report készítés, számviteli tanácsadás).
Elvárt szakmai képzettség

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • pozitív hozzáállású, lelkes és érdeklődik a kapott feladatok iránt;
  • igényes, precíz, a munkájában maximumra törekszik;
  • erős problémamegoldó képességekkel és kreatív ötletekkel rendelkezik;
  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezik;
  • képes feladatokat delegálni;
  • képes egyszerre több feladat kezelésére és a prioritások betartására.

A jelentkezés feltételei:

  • seniori/vizsgálatvezetői munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • számviteli/pénzügyi területen szerzett képesítés;
  • Excel használatában szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Előnyt jelenthet:

  • könyvvizsgálói szoftver használatában szerzett gyakorlat;
  • IFRS képzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.