Eurofins NSC Hungary Kft

Senior Könyvelő

Az Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és analitikai szolgáltatásokat nyújtó cége 1987 óta.

Az Eurofins NSC Hungary Kft, - mely a cégcsoport 18 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásoka, - újpesti irodájának bővülő csapatába keres teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel SENIOR KÖNYVELŐ kollégát.

Feltöltve: 2021. Feb. 11.
Tulajdonságok

Helység:

Budapest IV.

Cégnév:

Kategória:

Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

3-5 év gyakorlat
Leírás

Milyen feladatok várnak az új kollégára?

  • A cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljeskörű könyvelésének koordinálása - a könyvelési vezető irányítása alatt, esetenként operatív könyvelési feladatok ellátása
  • A junior könyvelő(k) munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Elhatárolások, céltartalékok elszámolása, nyilvántartása, könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések - a junior kollégák bevonásával (vevő, szállító, bér, adók)
  • Adóbevallások, statisztikák, ad hoc kimutatások készítése
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése (a cégcsoport által megadott határidőre)
  • Havi zárások elkészítése a tárgyhót követő hó 3. munkanapjáig
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Részvétel a cégcsoport új cégeinek könyvelésének kialakításában, beszervezésében

Elvárt szakmai képzettség

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel ÉS/VAGY regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • 5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalata van
  • MS Office programok, főként az Excel haladó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Jellemző rá az önállóság, pontosság és a precizitás
  • Megbízható és felelősségteljesen végzi a munkáját

Előnyt jelent jelöltünk számára:

  • Könyvelőirodai, vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent továbbá a Kulcs-Soft program ismerete
  • Középszinten kommunikál angolul (főként írásban)